Zaproszenie do udziału w konkursie TOPTEN Okna 2017

  • Przez Anna Bogusz
  • Opublikowany 3 lata temu

1 lutego 2017 r. rozpoczyna się nabór zgłoszeń do czwartej edycji konkursu TOPTEN Okna 2017 na najlepszą stolarkę budowlaną.

Konkurs adresowany jest do producentów oraz dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej dostępnej na polskim rynku. Głównym celem jest wytypowanie i promowanie najlepszych okien i drzwi.

Nagrodą w konkursie jest:

  • szeroka promocja medialna firmy zwycięskiego produktu w czasopismach branżowych oraz na portalach internetowych,
  • miejsce reklamowe w katalogu z wyróżnionymi produktami,
  • przyznanie prawa do korzystania ze znaku TOPTEN 2017.

Znak TOPTEN 2017 nadawany jest produktom o najlepszej efektywności energetycznej przy uwzględnieniu aspektów technicznych oraz ekonomicznych.

Wyniki umieszczone zostaną m.in. na stronie www.topten.info.pl, wszystkich stronach Patronów Honorowych oraz Patronów Medialnych (lista Patronatów w regulaminie). Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych:

Zgłoszenia można przesyłać od 1 lutego do 30 kwietnia 2017r. pocztą tradycyjną na adres:
Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska s.c.
ul. Pełczyńska 11,
51-180 Wrocław,
z dopiskiem Konkurs TOPTEN OKNA 2017

lub drogą elektroniczną:
marek@cieplej.pl
w temacie wiadomości należy wpisać Konkurs TOPTEN OKNA 2017

Ogłoszenie wyników odbędzie się na gali rozdania nagród wraz z konferencją prasową w dniu 31 maja 2017 o godzinie 16.00 w Warszawie w Hotelu MDM przy Pl. Konstytucji 1.

Organizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska

Mecenasi konkursu: Saint-Gobain, Glassolutions, Oknaaluminiowe.pl, Pilkington, Winkhaus

Patroni honorowi: Polski Związek Okien i Drzwi, Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Dolnośląska Okręgowa Izba Architektów, Ogólnokrajowe Stowarzyszenie "Poszanowanie Energii i Środowiska"

Patroni medialni: Izolacje, Rynek Instalacyjny, ADMINISTRATOR, Ekspert Budowlany, Świat Szkła, Materiały Budowlane, Kwartalnik Okno, Stolarka VIP, Okno serwis, Okna w Polsce, Energia i Środowisko, Profi Okno, Drzwi 21, Okna 21, Okna-drzwi


Sekretarz konkursu: Marek Klenk, kom.: 509 202 887, tel.: 71 326 13 43, e-mail: marek@cieplej.pl

Powiązane produkty