Jesienny konkurs

Jesień już za naszymi oknami. Ogrzewając domy i mieszkania sprawiamy, że powietrze staje się nieprzyjemnie suche. Dlatego dobrze pomyśleć o nawilżaczu powietrza.

W ramach Jesiennego Konkursu HACKS, przygotowaliśmy dla Was, do wygrania aż dwa energooszczędne ewaporacyjne nawilżacze powietrza Oscar Little firmy Stadler Form!

Co należy zrobić, aby zyskać szansę na wygraną?

  • Pochwal się w jaki sposób oszczędzasz energię w domu - prześlij pracę fotograficzną pt. „Efektywnie korzystam z energii w moim domu dla dobra Ziemi” (plik o rozmiarze max. 5 MB, formaty .jpg, .png) zainspirowany tematyką projektu HACKS (www.topten.info.pl/hacks - urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne)
  • Napisz krótki komentarz do zdjęcia, maksymalnie 350 znaków.

Pamiętaj! Prace nie mogą zawierać wizerunków osób.

Zwyciężą 2 najciekawsze prace. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym nawilżaczu powietrza Oscar Little firmy Stadler Form w kolorze białym lub czarnym!

Na prace konkursowe czekamy od 21 października, a termin zgłoszeń upływa 7 listopada 2021 r.

Zobacz regulamin konkursu

O nawilżaczu Oskar Little:

Oskar Little jest oszczędny, chociaż cechuje go olbrzymia siła. Dwa poziomy mocy sprawiają, że będzie idealny do pomieszczeń o wielkości do 30 m 2. Oskar little wyposażony został w ekologicznie przyjazny filtr, którego bazą są rośliny połączone z włóknami syntetycznymi. Dzięki przyciemnianym kontrolkom, niezwykle cichej pracy i subtelnej dystrybucji olejków eterycznych, staje się niebywale pożądanym domownikiem. Ten sprytny nawilżacz powietrza wyłączy się sam, gdy w jego zbiorniku zabraknie wody, a jej uzupełnienie jest możliwe nawet podczas pracy urządzenia (Stadler Form).

Czekamy na Wasze zgłoszenia i zapraszamy do zabawy!

Konkurs jest organizowany w ramach unijnego projektu HACKS (Heating and Cooling Know-how Solutions) ze środków europejskiego programu Horyzont 2020 (umowa dotacji nr 845231).


Polecane produkty