Zapraszamy do konkursu! Wygraj inteligentny monitor jakości powietrza Airthings!


Organizatorem konkursu jest firma Eliante Onlus Social Cooperative - P.I. i C.F. 04026890964, z siedzibą Via San Vittore 49, 20123 Mediolan, która odpowiada za:

  • Przygotowanie zasad konkursu i regulaminu oraz pytania konkursowego
  • Wylosowanie kraju, z którego wylosowany zostanie Zwycięzca
  • Zakup i wysyłkę nagród
  • Przetwarzanie danych osobowych Zwycięzcy
  • Aspekty prawne i podatkowe związane z przeprowadzeniem konkursu

FEWE odpowiada za upublicznienie informacji o konkursie na terenie Polski, przetwarzanie otrzymanych danych osobowych Uczestników oraz za ewentualne przekazanie danych osobowych Zwycięzcy celem wysyłki nagrody przez Eliante. FEWE dokonała także tłumaczenia regulaminu konkursu.

Konkurs trwa od 1 do 30 kwietnia 2021 roku.

O projekcie HACKS

Projekt HACKS (Heating and Cooling Know-how Solutions) realizowany jest przez siedemnaście organizacji z piętnastu europejskich krajów ze środków europejskiego programu Horyzont 2020. Głównym celem HACKS jest edukacja konsumentów w zakresie energooszczędnych urządzeń grzewczych i chłodzących, które poprawią komfort życia w domu oraz zapewnią długoterminowe korzyści zdrowotne i oszczędności.

Nasz Kalkulator oszczędności energii

Nie wiesz, od czego zacząć swoją podróż na rzecz efektywności energetycznej? Nie martw się - nasz kalkulator online jest po to, aby pomóc. Kalkulator poprzez serię pytań dotyczących energii w Twoim domu podpowie najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Wypróbuj kalkulator

Wygraj inteligentny monitor jakości powietrza

Efektywność energetyczna ogrzewania i chłodzenia może znacznie poprawić komfort Twojego domu. Aby pomóc zoptymalizować jakość powietrza w pomieszczeniach, dajemy Ci możliwość wygrania Airthings 2930 Wave Plus w naszym losowaniu nagród. Airthings 2930 Wave Plus to pierwszy inteligentny monitor jakości powietrza z detekcją radonu, temperatury, wilgotności, TVOC, ciśnienia powietrza i CO2.


Aby mieć szansę na wygranie nagrody, którą jest inteligentny monitor jakości powietrza
Airthings 2930 Wave Plus
wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora i odpowiedzieć
na następujące pytanie:


Którego nowego systemu ogrzewania nie możesz wybrać w drugim kroku kalkulatora?
A - Ogrzewanie elektryczne
B - Pompa ciepła powietrze-woda
C - Kocioł pelletowy

Losowanie nagród odbędzie po zakończeniu konkursu, który trwa do 30 kwietnia 2021 r. Pełne warunki losowania nagród można obejrzeć tutaj.

Powodzenia!


Polecane produkty